صفحه اول
 

لطفا چند لحظه صبر نماييد

موضع گیری آیت الله رمضانی پیرامون مصیبت بزرگ برده‌داری مدرن

تاریخ انتشار: 1395/4/11
فاجعه بردگی مدرن نسبت به دوران تاریخی برده داری بسیار گسترده تر و عمیق تر است. با فجایعی که در غزه و یمن رخ می دهد «دولت کودک کش» در ادبیات رسانه ای به واژه ای پر استعمال بدل شده است.

پیام تشکر امام و مدیر مرکز اسلامی هامبورگ از ابراز همدردی اقشار مختلف مردم و مسئولین

تاریخ انتشار: 1394/11/20
در مراسم مرحوم والده اینجانب حضور پیدا نموده و یا با ارسال پیام های کتبی، شفاهی و تلفنی با اینجانب ابراز همدردی نمودند، تشکر و قدردانی می نمایم.ان شاء الله خدای متعال به همه پاداش خیر عنایت فرماید.

پیام تسلیت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در پی درگذشت مادر آیت الله رضا رمضانی گیلانی

تاریخ انتشار: 1394/11/6
رهبر معظم انقلاب ضمن تسلیت به آیت الله رمضانی، رحمت و غفران الهی را برای مادر بزرگوار ایشان مسئلت نمودند.

محکومیت اعدام ناجوانمردانه آیت الله النمر

تاریخ انتشار: 1394/10/14
این نوع شهادت ها نه تنها طرفداران واقعی آزادی خواهی را ساکت و خاموش نخواهد کرد، بلکه آنها را در استیفای مسئولیت انسانی خود مستحکم تر خواهد نمود.

پیام تسلیت رئیس اتحادیه ­ی اروپایی علما و تئولوگ ­­های شیعه به مناسبت شهادت جمعی از شیعیان و بزرگان روحانی این کشور

تاریخ انتشار: 1394/9/27
از سازمان کنفرانس اسلامی و سازمانهای مدافع حقوق بشر و قوای قضائیه و شخص رئیس جمهور نیجریه انتظار می رود هر چه زودتر باید برای آزادی انسان های دربند و رسیدگی به آسیب دیدگان اقدام کنند و عوامل این حادثه تاسف بار را به سزای اعمال وقیحانه شان برسانند.

موضع گیری خطیب نماز جمعه هامبورگ در رابطه با صدور حکم اعدام علیه آیت الله محمّد باقر النّمر

تاریخ انتشار: 1394/8/9
آیا این عادلانه است که فردی به عنوان دفاع از حق آزادی بیان مستحق جایزه بین المللی ساخاروف گردد، امّا آن عالم دینی که با سخنان روشنگرانه اش به وظیفه دینی خود عمل کرده و دغدغه هدایت انسان ها را دارد، محکوم به اعدام شود؟

واکنش شدید رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه به حادثه دلخراش سرزمین مِنی

تاریخ انتشار: 1394/7/4
حادثه ی دلخراش سرزمین «منَی» جهان اسلام را به عزا نشاند. این جانب به این مناسبت عرض تسلیت خود را به محضر مقدّس ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مراجع معظم تقلید و خانواده های داغدیده تقدیم می دارم و از خدای متعال علوّ درجات را برای آن میهمانان حرم امن الهی و صبر جمیل را برای همه بازماندگان مسألت می نمایم.

موضع گیری خطیب جمعه هامبورگ در مورد حادثه مکّه مکرّمه و مسائل پناهجویان اروپا

تاریخ انتشار: 1394/6/27
در این مورد و موارد نظیر ابراز تأسف داریم و از آنان به صورت جدّی می خواهیم در ایام حج که در پیش داریم در مورد حفظ جان زائران و حفظ حریم خانه امن خداوند بدون تساهل و سهل انگاری به وظایف شرعی و قانونی خود عمل کنند و در غیر این صورت مدیریت امور زیارت را به انسان هایی که اهلیت این کار را دارند واگذار کنند و به کناری بروند.

واکنش رئیس اتحادیه اروپایی علماء و تئولوگ های شیعه به حادثه تروریسی کویت

تاریخ انتشار: 1394/4/6
خبر فاجعه انفجار تروریستی در مسجد امام صادق علیه السلام منطقه «الصوابر» کویت که به شهادت و مجروحیت تعدادی از نمازگزاران روزه دار منجر شد، قلوب همه انسانهای آزاده جهان را جریحه دار ساخت.

بیانیه چهارمین اجلاسیه عمومی

تاریخ انتشار: 1394/3/26
آشنایان با تعالیم قرآن کریم و سنّت حقیقی رسول گرامی اسلام صلّی الله علیه و آله و سلّم می توانند با تبیین و معرفی اسلام به عنوان دین رحمت، رسالت خود را در تحقّق معنویت، عقلانیت و اعتدال بیش از هر زمان دیگری ایفا نمایند.

اعدام دانشمند برجسته اسلامی

تاریخ انتشار: 1394/2/25
دانشمند واقعی وظیفه دارد با شجاعت علمی و عملی، پیام عقل و فطرت را به همه برساند و در این راه از کسی به خود بیم راه ندهد. عجیب است در دنیایی که آزادی بیان این همه مدّعی دارد، آیت الله محمّد باقر النّمر به عنوان یک دانشمند بزرگ تنها به جرم بیان حقایق و نقد اقدامات یک خاندان، به سادگی محکوم به اعدام می شود.

نامه آیت الله رمضانی رئیس اتحادیه اروپایی به پاپ فرانسیس در خصوص محکومیت اهانت به پیامبر اسلام

تاریخ انتشار: 1394/2/1
نشریه ی فرانسوی «شارلی ابدو»، جسارتی بزرگ به ساحت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله روا داشته و باعث آزار و اذیت روحی و عاطفی یک میلیارد و نیم مسلمان شده است. این رویداد نامبارک و غم انگیز از یک سو قلب این همه انسان و نیز دیگر معتقدان به انبیاء الهی را جریحه دار کرده و از سوی دیگر احساسات دینی و مذهبی را تحریک نموده و آرامش جامعه را با اختلال مواجه کرده است

بیانیه آیت الله رمضانی بمناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به مردم گیلان

تاریخ انتشار: 1393/11/21
اندیشه های دینی و سیاسی امام خمینی (ره) درخشان تر از قبل توسط رهبر فرزانه انقلاب به جوانان اروپا و آمریکا عرضه می گردد، پیشرفت های چشمگیر و بی بدیل ایران اسلامی، هر روز کرسی های علمی و فناوری، نظامی و فضائی دنیا را به خود اختصاص می دهد.

استقبال از نامه مرجعیت اعلای شیعه به جوانان اروپایی توسط رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه‎

تاریخ انتشار: 1393/11/4
در دنیای امروز این یک واقعیت است که با وجود همه ی تنگناهای ظاهری، ظرفیت عظیم نسل نو و جوان نه یک تهدید، بلکه یک فرصت طلایی به شمار می رود که جنابعالی با خطابی عاطفی و محبّت آمیز و در عین حال مستدل و عقلانی، آنان را هنرمندانه و خیرخواهانه همچون انبیاء و اولیاء مخاطب خود ساختید.

موارد

1

تا

15

از

23

مورد